Tým učitelů

Tým učitelů

Každý z nově příchozích učitelů prochází náročným několika denním teoretickým i praktickým školením. Toto období jim umožní důkladně pochopit naší filozofii a pedagogické postupy s učebními osnovami Sunny Gardnu s ohledem na péči o děti a jejich zdravý vývoj.

ARIANNE ELBAUM

arianne-elbaumArianne se narodila a vyrostla v New York City. Studovala antropologii a židovskou kulturu na Wellesley College a titul Magistra získala na Central European University v oboru Sociologie a sociální antropologie. V Praze získala TEFL Certifikát v roce 2009 a od té doby pracuje jako učitelka angličtiny v mateřské školce. Pro Ariannu je antropologie srdeční záležitostí, ráda cestuje, čte, píše a zajímá se o kulturu a život kolem sebe. Také se zajímá o zdravou výživu, je 7 let vegankou a její recepty a kuchařské umění máme možnost často obdivovat. Arianna přináší našim dětem radost z učení, je velmi kreativní a nápaditá ve výuce a tvorbě výukových plánů. Její milá a citlivá povaha je pro Sunny Garden velkým přínosem. Arianne se v Sunny Garden již několik let věnuje výuce školních dětí.

AUBREY

AubreyPochází z Houston, Texas v USA. Studovala na Univerzitě v Dallasu Public Policy. V Praze získala TEFL certifikát pro výuku angličtiny malých dětí. Výuce dětí se začala věnovat už na univerzitě a má více než 5-ti letou praxi. V Praze je od září 2016, kde vyučuje angličtinu v naší MŠ a dále soukromě. Ve svém volném čase se věnuje Bikram joze, cestování, objevování Pražských míst a ráda navštěvuje festivaly. Aubrey je velice kreativní a systematická.

GREGOR

gregor-aitkenGregor pochází z Glasgow ve Skotsku. Po 10ti letech práce v Londýně, se rozhodl cestovat a nakonec zakotvil v České republice. 2 roky zde vyučoval dospělé, ale práce s malými dětmi je mu bližší a vidí v ní obrovský smysl. Zůčatnil se několika letních táborů a definitivně zakotvil jako učitel v Sunny Garden. S dětmi velmi rád sportuje, hraje na ukulele a zaobírá se s nimi bádání. Gregor se těší velké oblibě mezi dětmi.

MICHAELA POKORNÁ

michaela-pokornaMichaela se narodila v Kroměříži v roce 1972. Vystudovala Gymnázium a poté Nádstavbové studium oboru porodní asistentka. Během studií se zajímala o psychologii dětí, které pocházejí z rozvrácených rodin a na toto téma napsala 2 seminární práce. Profesi porodní asistentky vykonávala 3 roky, při níž dále vystudovala cestovní ruch na institutu v Brně a poté odjela do zahraničí. Nejdříve studovala v Německu, kde se také věnovala péči o děti ve věku 3-10 let a dále následovala cesta do Austrálie. Zde vystudovala angličtinu a věnovala se dětem ve věku 4-6 let v soukromé mateřské škole v Sydney. Odsud si dovezla spoustu zkušeností a materiálů, které teď slouží dětem v naší MŠ. Po návratu Michaela pracovala 10 let ve Španělsku, kde se soustředila na práci v cestovním ruchu a organizovala pobyty dětí u moře. Ve Španělsku také hledala inspiraci v soukromých mateřských školách. Se svým manželem se rozhodla založit soukromou mateřskou školu Sunny Garden a zúročit tak cenné zkušenosti ze světa. Michaela je vedoucím našeho týmu, hovoří 5 jazyky, je držitelkou Certifikátu Respektovat a být respektován a je maminkou 3 dětí.

Naši učitelé jsou pečlivě vybíráni a splňují vysoké požadavky vstupních testů. Všichni musí mít vzdělání v oboru předškolního vzdělávání, zkušenosti s prací s dětmi u nás i v zahraničí.

Líbí se Vám naše školka? Chtěli byste se přidat k našemu týmu? Neváhejte a oslovte nás.

Každý učitel je jiný, ale minimálně jedno mají společné – lásku k dětem a zaujetí pro výuku.

Prosím, zeptejte se jich na to!